Patrím medzi ľudí, ktorí sa zaujímajú o svet ezoteriky, tarot, výklad tarotu, numerológiu, mágiu, význam snov, psychológiu a všetko, čo súvisí s duchvoným rastom a rozvojom osobnosti. Všetko čo patrí do ezoteriky je niečím pre mňa výnimočným a preto som sa rozhodla dostať sa hlbšie do tohto sveta.
Ponúknuť tak môžem nielen sebe dosť informácií a vzdelávať sa v tomto smere, ale tiež môžem a chcem pomôcť ľuďom, ktorí sa snažia nájsť seba alebo ďalšie možnosti vo svojom živote. 
Tak isto môžem nasmerovať ďalších ľudí, ktorí sa zaujímajú o ezoteriku, a to v tom, ktorú oblasť by si mali vybrať a ponúknuť im viac informácií aby sa mohli vzdelávať a rozvýjať svoje schopnosti.
Nedávno som vydala svoju prvú e-knihu - "ÚVOD DO EZOTERIKY", kde rozoberám viacero možností, ktoré ezoterika človeku ponúka.
Dopísané sú podklady o tarote a význame kariet, o tom ako pracovať s tarotom a ako vykladať + niekoľko dobrých schém na výklad - (KURZ TAROTU). Podklady k numerológii, takže vzdelávanie sa v oblasti numerológie je už možné aj u mňa (KURZ NUMEROLÓGIE).
Ďalej rozvýjam svoje schopnosti a vedomosti v ezoterike a snažím sa viac a viac nahliadnúť do tohto duchovného sveta a tak pomáhať ďalším ľuďom.


Petra